שי גל, תל אביב

הפעילויות זכו להצלחה מסחררת והפכו לגולת הכותרת בפעילויות קהילתית במרכז.

במסגרת עבודתי במרכז קהילתי בת ציון בתל אביב, זכיתי לעבוד עם ענבל. ענבל עובדת כמורה לחוג אומנות, כמפעילת סדנאות יצירה ייחודיות בשכונת יד אליהו ובעיר תל אביב. ענבל גם אחראית על פיתוח פעילויות השיא הקהילתיות. פעילויות אלה זכו להצלחה מסחררת והפכו לגולת הכותרת בפעילויות השונות המתקיימות במרכז. ענבל, בדרכה המקצועית, הקפדנית והנעימה הצליחה ליצור, עולם שלם ועשיר בחוויות מעצימות ומשמעותיות לילדי הקהילה. הרוח הרעננה והחדשנית של ענבל מצליחה לסחוף ולהניע הורים וילדים כאחד ולהגיע לתוצרים מדהימים.

אילת צדוק, גן סער תל אביב

בזכותך הבנו שאומנות זה לא למבוגרים בלבד, אלא ממש כלי למידה משמעותית.

ענבל יקרה, חשפת וסחפת אותנו לחוויה קסומה. בזכותך הבנו שאומנות זה לא למבוגרים בלבד, אלא כלי למידה משמעותית וחלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים במערכת החינוך. בפעמים שנפגשנו במהלך השנה במגוון סדנאות ופעילויות הענקת לנו, הצוות, הילדים וההורים את הכלים, להפליג בדמיון. ביחד מחזרנו חומרים, השתמשנו במגוון חומרים, מימשנו את היצירתיות שבנו וגילינו שהשמיים הם הגבול. ענבל, את בעלת אישיות מדהימה, אנרגיות טובות וכל כך מתאימה לעבודה עם ילדים.

רחל זרחיה, מנהלת גן ירדן

סדנת חומרים היא חוויה אמיתית שמותאמת לגיל ולרמה של כל ילד וילדה

ענבל הגיעה אל גני מספר פעמים להפעלת סדנאות חומרים בהתאם לנושאים שעסקנו בגן. ענבל ארגנה את חומרי העבודה באופן אסתטי ונגיש לילדים, תוך שימת לב לחומרים בטיחותיים. הכנת הילדים לעבודה בסדנה נעשתה באופן מקצועי ומותאם לגיל ולרמת הילדים. הפעילות עצמה הייתה לחוויה כשענבל עוברת בין הילדים ומתייחסת באופן אישי לכל ילדה וילד.

ד"ר יערה שחורי אמא של עמליה

אצל ענבל הדרך, התהליך והבחירות של הילדים חשובים יותר מהתוצר הסופי.

בתי עמליה פקדה את חוג היצירה והאמנות שענבל מעבירה במתנ"ס. אני, כאם, מתרשמת מאוד מהאופן שבו ענבל מבנה ומעבירה את החוג. ענבל שמה דגש על הדרך והעשייה, ולא רק על התוצר הסופי. ענבל מקפידה לתת לילדים בחירה ומדובבת אותם – מדוע בחרתם בחומר זה ולא באחר ומה משמעות הבחירה עבורם. ענבל סבלנית, משרה אווירה פתוחה ונעימה ועמליה הולכת בשמחה.

המלצה טל אלה

הבת שלי לא מפסיקה לדבר על האירוע, הפעלה אינטיליגנטית, איכותית ושונה.

הייתי בשני אירועים בהפקתה של ענבל, הרמה הייתה מאוד גבוהה, ההפעלות ייחודיות ומקוריות, והילדים נהנו מאד. באירוע הנסיכות הילדים התלבשו כמו נסיכות, יצרו הפעלות מלכותיות והיה אפילו ארמון ענקי. הבת שלי לא מפסיקה לדבר על האירוע הזה עד היום. אני בטוח שביום הולדתה הקרב של ביתי אזמין את ענבל. הפעלה אינטליגנטית, איכותית ושונה.

צאלה זוארץ אמא לילדים בגן ובבית ספר

הפעילוית של ענבל מאוד הרשימו את המשתתפים שגילו עניין במשך כל הפעילות.

ענבל מקצועית, יצירתית, ומנחה מגוון הפעלות לילדי הגנים ולילדי בית הספר מותאמות לגיל ורמת קושי. ההפעלות של ענבל יוצרות עניין ומשתמשות בחומרים טבעיים וחומרים ממוחזרים. הפעילויות מאד הרשימו את המשתתפים ויצרו עניין במשך כל הפעילות, ובסיומן יצרו ויזואליות מרשימה. אני ממליצה על הסדנאות של ענבל בלב מלא.

תפריט