היצירה היא קסם 

נעים מאוד אני ענבל בלייברג. כבר 15 שנה אני נהנית ומתרגשת מהעבודה שלי כאומנית רב-תחומית, כמעצבת וכמנחת סדנאות יצירה לילדים. במפגש המרתק בין הילדים לצבעים, לחומרים ולשיטות – נברא כל פעם עולם חדש ומדהים.

אפשר וכדאי לצאת מהקווים בדף צביעה ענק 

הפלא הזה – איך נייר לבן ענק עם איורים נפלאים בקו קונטור שחור – הופך לסיפור, לחוויה, לפעילות מקורית, להזדמנות ללמידה ולגילוי של קסמים.

אנחנו לרוב רוצים לחנך את הילדים והתלמידים שלנו לחלום, להעז ולהנות בגדול. אז למה להסתפק בדף צביעה 4A "רגיל", אם אפשר לצאת להרפתקה בדף צביעה ענק? ההבדל בגודל ובעיצוב עושים שינוי עצום – בחוויה ובמשמעות! 

דפי צביעה ענקיים מהסדנה של ענבל, מעצבים כל אירוע

דף צביעה מודפס ענק – המתכון להפעלה מוצלחת בבית, בכיתה, בגן, במרכזים קהילתיים ואפילו בארגונים. עכשיו דפי הצביעה המודפסים פשוט זמינים גם כאן בחנות. תמצאו דפי צביעה בכל נושא ולכל סיבה למסיבה – מחגי השנה, נושאי לימוד בגן ובבית הספר, עונות השנה,  קייטנות וחופשים ועד ימי הולדת, דפי צביעה בהתאמה אישית. ועוד היד נטויה לכל משאלה.

רעיון להפעלה מקורית ומהנה שתופסת את הילדים

דמיינו איך פוסטר מאויר בעיצוב מרהיב נפרס על הקיר או הרצפה,  והילדים (ולפעמים גם ההורים) כבר לא מתאפקים להתחיל בהפעלה – לצבוע, לתכנן, לשתף פעולה, להתרכז (כן זה פשוט ממגנט) וליצור סיפור אישי ומקורי של עצמם. 

אגב, הקרדיט לרעיון הענק, מגיע גם לאימא שלי, שהייתה מביאה גיליונות נייר ענקיים מבית הדפוס, תולה אותם על הקיר וביחד ציירנו זיכרונות מתוקים, שעוברים היום גם לשלושת הילדים שלי, וזמינים עכשיו להמון ילדים.

סדנאות יצירה לילדים – פעילות איכותית שילדים אוהבים 

בסדנאות היצירה לילדים, נוצר קסם כל פעם חדש. אנחנו גוזרים, מדביקים, מאיירים, שוזרים ומשלבים בין שלל חומרים, טכניקות וצבעים. כל סדנת יצירה וסדנת חומרים פתוחה בכל נושא "נתפרת" באופן מוקפד, אך גמיש ומותאם למידות הייחודיות של הלקוחות הקטנים והגדולים. הניסיון, הגיוון והמיקוד – מבטיחים שהילדים ייהנו בסדנאות מחוויית יצירה ייחודית, עשירה בתוכן, בעלת ערך ומקורית. 

בסדנה הילדים מתנתקים מהמסכים ומשתחררים 

לכל סדנת יצירה וסדנת חומרים פתוחה יש מטרה ראשונית – לעשות טוב על הלב, לתת לילדים תחושת מסוגלות, ביטחון והעצמה. ילדים מחייכים בסדנה ואומרים "הצלחתי, זה פשוט". זו מחמאה ענקית ותמורה לכל ההכנות וההשקעה. בסדנה הילדים חווים הצלחה, משתחררים משיפוטיות של יפה ומכוער, מקבלים הזדמנות לביטוי אישי ומשותף ונהנים להפליג בדמיון.   

על ילדים, על יצירה ועלי

אני אוהבת ילדים, אוהבת יצירה ואת כל מה שבינהם. היצירה היא כמו קסם לילדים בכל גיל, יוצרת עניין והזדמנות לגילוי מהנה. אני יודעת לקרוא ילדים ולהתאים להם יצירות איכותיות שקולעות לטעמם ומוציאות אותם מ"המסכים". אגב, הרבה מהרעיונות הם של הילדים, רק צריך סבלנות וכבוד, כדי להוציא אותם לאור.

יצירה בריאה לנשמה, להתפתחות ילדים בגיל הרך, בגיל ההתבגרות וגם הרבה אחרי 🙂 יש אינספור דרכים ליצור, העיקר להתחיל.

תפריט