"...ענבל אחראית על פיתוח פעילויות השיא הקהילתיות הקשורות בחגי ומועדי ישראל במרכז הקהילתי בת-ציון.

פעילויות אלה זכו להצלחה מסחררת והפכו לגולת הכותרת בפעילויות הקהילה השונות המתקיימות במרכז.

ענבל, בדרכה המקצועית, הקפדנית והנעימה הצליחה ליצור בתוך זמן קצר עולם שלם ועשיר בחוויות מעצימות ומשמעותיות עבור ילדי הקהילה. ענבל מביאה עמה רוח רעננה וחדשנית המצליחה לסחוף ולהניע הורים וילדים כאחד ולהגיע לתוצרים מדהימים.

היצירתיות, הייחודיות, החדשנות, הרצון ללמוד ולהתפתח, המסירות, האחריות והשאיפה המתמדת למצויינות, הן רק חלק מן החוזקות הבולטות של ענבל והן המקנות לה את ייחודה.

כמי שעובדת אל מול ספקי תוכן רבים, אני סמוכה ובטוחה כי כל מערכת שתבחר להנות מפירות עבודותיה של ענבל, תזכה להנות מחוזקותיה הרבות והמגוונות.

 החוויה מובטחת!

בהערכה רבה,"

שי גל, רכזת חוגים מרכז קהילתי בת ציון, תל אביב

                                                                                

"ענבל יקרה,

ברצוני להביע את מלוא הערכתי על חוויה קסומה שחשפת וסחפת אותנו אליה, "הסדנה של ענבל". בזכותך הבנו שאומנות זה לא למבוגרים בלבד, אלא ממש כלי למידה משמעותי וחשוב, חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים במערכת החינוך. "דמיון חשוב יותר מידע, ידע הוא מוגבל, דמיון יכול להפליג סביב העולם" (אלברט אינשטין)

ואת ענבל, בפעמים שנפגשנו במהלך השנה עם מגוון עשיר של סדנאות ופעילויות מגוונות ומאתגרות השתדלת להעניק לנו, הצוות, הילדים וההורים את הכלים, להפליג עם הדמיון, למחזר חומרים לאומנות, לממש את היצירתיות שבנו ולהבין שהשמיים הם הגבול. למדנו שיום ומושגים, למדנו איך משתמשים במגוון חומרים. הכרנו עולם קסום ושקט שמלמד אותנו איך להתרכז, לתכנן וליצור. למידה תוך כדי סיפור, יצירה כיף והנאה.

ענבל, את בעלת אישיות מדהימה וכל כך מתאימה לעבודה עם ילדים, בעלת אנרגיות טובות, קורנת, מאירה ואת משמשת דוגמא אישית לדרך ולאמונה במה שאת מלמדת. את כמו שאת – עם החיוך, מאור הפנים, ההכלה, המקצועיות, הגיוון, החשיבה המשותפת…. איתך יצאנו מהקופסא…"

איילת צדוק, גן סער, תל-אביב

  

"הגברת ענבל בלייברג מנהלת סדנת חומרים, הגיעה אל גני (גילאי חובה-טרום חובה) מספר פעמים להפעלת סדנאות בהתאם לנושאים שונים בהם עסקנו – סדנת חומרים מהטבע וסדנת חומרים בנושא הצבע הלבן. חומרי העבודה אורגנו ע"י ענבל באופן אסתטי ונגיש לילדים תוך שימת לב לחומרים בטיחותיים.הכנת הילדים לעבודה בסדנא נעשתה באופן מקצועי ומותאם לגילאי ורמת הילדים. הפעילות עצמה הייתה לחוויה כשענבל עוברת בין הילדים ומתייחסת באופן אישי לכל ילד וילד. אני כמנהלת גן ירדן בתל אביב ממליצה בחום."

רחל זרחיה

"I have personally watched Inbal work on her creations, and have to say she is just amazing. Her passion and joy really come through with her kid friendly organic designs. Her kindness, patience, and innovation excite and draw the kids into the projects and activities she comes up with. Simply put, she is incredible at what she does!"

Sarah McIntyre

  

 

"ברצוני להמליץ על פעילויות לילדים המופעלות באמצעות הסדנה של ענבל – ענבל בלייברג. ענבל מקצועית, יצירתית, יוצרת הפעלות שונות המתאימות לילדי הגנים וילדי בית הספר בהתאמה לגיל ורמת קושי. ההפעלות של ענבל יוצרות עניין ומשתמשות בחומרים טבעיים וחומרים ממוחזרים. אני דגמתי את הסדנאות של ענבל במספר מקרים ממקור ראשון – בגנים בהם למדו ילדי, ובמסגרת פעילויות קהילתיות ובית ספריות שהתקיימו בשכונת יד אליהו. הפעילויות מאד הרשימו את המשתתפים ויצרו עניין במשך כל הפעילות, ובסיומן יצרו ויזואליות מרשימה.

אני ממליצה על הסדנאות של ענבל בלב מלא. תודה לך ענבל ובהצלחה !"

צאלה זוארץ

  

 

"הייתי בשני אירועים בהפקתה של ענבל, הרמה היתה מאד גבוהה, ההפעלות ייחודיות ומקוריות, והילדים נהנו מאד. אחד האירועים היה אירוע נסיכות מיוחד, הילדים התלבשו כמו נסיכות, יצרו הפעלות מלכותיות והיה אפילו ארמון ענקי,  הבת שלי לא מפסיקה לדבר על האירוע הזה עד היום. אני בטוח שביום הולדתה הקרב של ביתי אזמין אותה להפעיל ואני ממליץ לכולם. 

הפעלה אינטליגנטית, איכותית ושונה."

טל אלה

          טלפון:  054-7919616

  • YouTube

  inbalar@gmail.com  :אימייל  

  • Instagram
  • Facebook App Icon